Kompleksowe czyszczenie wnetrza samochodu :

  • Pozań i okolice - DOJAZD GRATIS !!
  • Szczotkowanie - Odkurzanie
  • Zabezpieczanie przed wilgocią
  • Pranie tapicerki samochodu
  • Czyszczenie parowe plastików i kokpitu
  • Czyszczenie ram drzwi samochodu
  • Odkurzanie
  • Mycie okien wewnątrz samochodu

Czyszczenie i pranie tapiecerki Poznan i okolice
dojazd do klienta - Gratis!!!
Tel:
793 774 019


Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu w Szop Pracz jest usługą kilku etapową.

Prace rozpoczynamy od odkurzania wnętrza całego samochodu wraz ze szczotkowaniem odpowiednią szczotką odkurzanych powierzchni w celu lepszego wzruszenia tapicerki oraz wykruszenia starych, zaschniętych nieczystości. Dokładne odkurzanie całego samochodu osobowego odkurzaczem o dużej sile ssania zajmuje średnio od 40 min do 1,5 h. Można stwierdzić, że ok 40 % efektu prania tapicerki samochodowej zależy właśnie od dokładnego odkurzenia wnętrza samochodu. Po bardzo dokładnym odkurzeniu zabezpieczamy gniazda zapalniczek i tym podobne elementy elektryczne przed ewentualnym zachlapaniem lub zalaniem podczas prania tapicerki samochodowej.

Pranie tapicerki samochodowej uzależnione jest od ilości i wielkości plam, stanu oraz rodzaju tapicerki samochodowej. W trudniejszych przypadkach rozpoczyna się od punktowego odplamiania najsilniejszych plam i zabrudzeń tapicerki samochodu. Najczęściej są to tłuste plamy po rozlanych w bagażniku i na siedzeniach smarach, olejach, mleku lub słodkich napojach. Czynność powtarzamy do uzyskania oczekiwanego efektu, po czym przechodzimy do prania całości tapicerki samochodu spryskując prany element ciepłą wodą z profesjonalnym środkiem do czyszczenia tapicerki. Spryskaną tapicerkę szorujemy za pomocą odpowiedniej szczotki, która wyczyści brud nie niszcząc materiału. Rozpuszczony brud wraz ze środkiem piorącym odsysamy specjalnymi ssawkami za pomocą odkurzacza do zbierania cieczy z bardzo dużą siłą. Wyprany w ten sposób element tapicerki samochodu ponownie spryskujemy czystą wodą w celu rozpuszczenia i dokładnego wypłukania reszty środka do prania tapicerki. W razie potrzeby czynność płukania powtarzamy do momentu uzyskania oczekiwanego efektu.

Gdy cała tapicerka jest już wyprana i pachnąca a w aucie nie ma kurzu zabieramy się za czyszczenie parowe kokpitu i plastikowych elementów wnętrza. Czyszczenie parą to nic innego jak strumień gorącej pary ( + 140 stopni), który podawany z urządzenia pod wysokim ciśnieniem przy użyciu odpowiednich końcówek jest w stanie rozpuścić brud ze wszystkich szczelin i zakamarków. Wielką zaletą czyszczenia parowego jest 99% sterylizacja, co polecane jest w szczególności alergikom. Parą również bardzo skutecznie czyścimy ramy drzwi i szyby wewnątrz samochodu. Proces kompleksowego czyszczenia wnętrza samochodu kończymy ponownym odkurzaniem, aby po zakończonej usłudze nie został żaden najmniejszy paproch wewnątrz samochodu.

Na każdego klienta po usłudze prania tapicerki samochodowej Poznań czeka prezent do auta!!